Makyaj Eğitimleri

profesyonel makyaj

Klasik makyaj eğitiminden, özel tekniklerin öğretilmesiyle farklılaşan bu eğitim; ileri seviye makyaj derslerinden oluşmaktadır. Profesyonel makyaj artisti olmak istiyor veya makyajın inceliklerini öğrenmek istiyorsanız bu eğitim size göre demektir.  

Aqua makyaj, sahne makyajı, sinema/TV/fotoğraf makyajı ve fashion makyaj tekniklerinin uygulamalı olarak öğretildiği bu eğitimin 5. dersinde, neredeyse tüm teknikleri uygulayabilir seviyeye gelmiş olacaksınız. 

Toplam 21 saatten oluşan ve 7 hafta süren eğitimin haftada 1 gün, 3 saat olarak yapılması planlanmıştır fakat ders aralıkları ve süreler, kişiye uygun olarak düzenlenebilmektedir.  

Eğitim sonunda sertifika verilecektir. 

Sertifika programını tamamlayan katılımcılar, istekleri doğrultusunda portföy havuzuna kaydedilecek ve iş fırsatları için yönlendirileceklerdir. 

 

plastik makyaj

Bu teknik daha çok sinema, tiyatro, dizi gibi oyuncuların profesyonel sahne makyajlarının tasarımını öğretmeyi içeren bir efekt makyajıdır. Bununla birlikte, son dönemlerde eğlence sektöründe de kullanılan plastik makyajın kullanım alanları her geçen gün artmaktadır. Kişiler bu makyaj tekniği sayesinde birbirinden farklı tarz ve kılığa büründürülür. Yapımı klasik makyaja göre çok daha uzun sürmekte ve farklı ürünlerden oluşmaktadır. Günümüzde profesyonel makyaj kadar yaygınlaşan bir iş alanı imkânı olan plastik makyaj eğitimi; toplam 32 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir. Haftada 1 gün, 4 saat sürecek şekilde yapılması planlanmıştır fakat ders aralıkları ve süreler, kişiye uygun olarak düzenlenebilmektedir.  

Eğitim sonunda sertifika verilecektir.  

 

amatör makyaj

Amatör makyaj eğitimi, ufak bir yüz anatomisi bilgisi verilerek kendi yüzünüzü tanımayla başlar ve kendi yüz tipinizi tanıyarak, doğru makyaj uygulamasının öğretilmesiyle devam ederken, bu eğitim; uygulamalı olarak yüzünüzün yarısına eğitmenimizin, diğer yarısına da sizin makyaj yaptığınız birebir bir eğitim olacaktır. Yüzünüzdeki renk pigmentlerini ve dokuyu öğrenerek doğru ürün seçimiyle makyajın ABC’si ve doğru makyaj uygulamasını öğretmenin amaçlandığı bu eğitim 3 saat sürmektedir.  

Eğitime kendi malzemelerinizi getiriyorsunuz.Ders sonunda beraber doğru yanlış ürünlerinizi temizliyoruz.İşe yaramayanları diskalifiye ediyoruz .Zaten ders bittiğinde siz kendinize kullanmanız gereken en doğru ürün cinsini,rengini vs öğrenmiş olduğunuz için ürün ayırma işini çok kolay hayata geçirmiş oluyorsunuz. 

sosyal makyaj

Günlük hayatta kullanılan makyajın püf noktalarını, yüzünüzü ve cildinizi tanıyarak doğru malzeme seçiminin yapılmasını, çok ve az ürünle günlük makyajın nasıl yapılabileceğini öğretmeyi amaçlayan bu eğitimi; makyajın acil yardım kiti olarak düşünmek yanlış olmayacaktır. Her durum ve şartta, günlük doğru makyaj nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, bu eğitim sizin için doğru adres olacaktır. Bu dersimiz aşağı yukarı 1 saat sürüyor 

İletişim Bilgileri
Telefon

(532) 277-90-99

Adres #1

Kadıköy-Suadiye / İstanbul

Adres #2

Kadıköy-Erenköy / İstanbul

E-Posta

info@makyajstudyosu.com

ilk heyecan önemlidir

Güncellemeler ile bizi takip et

I have read and agree to the terms & conditions. See our Privacy Policy
Open chat